Co řekl Ray...

21. prosince 2007 v 11:33 | sweet.corpse |  Co řekl Ray...
"Každej má někdy těžký období, nás nevyjímaje. Nejlepší rada, jakou vám můžeme dát je se nevzdávat a vždycky věřit sám v sebe, protože když to dokážete, nic není nemožný."
O vlivech na desce TCFSR: "Bylo tam vlastně víc vlivů. Každej z nás poslouchá jinou muziku, takže jsme všichni přispěli svými nápady. Já upřednostňuju spíš technickej typ hraní, Frank hraje tvrdší punk style a Gerard s Mikeym jsou posedlí brit-popem a kapelou The Smiths, takže všechny tyhle elementy zapůsobily na naše songy."
O skladbě "Romance": " Je to klasická kytarovka, kterou někdo napsal, a já ji v ložnici nahrál do počítače. Přehrál jsem ji klukům a shodli jsme se, že by to bylo skvělý intro na našem CD. Fungovalo, že jsme ji nazvali "Romance" a fungovalo, že to nebyl záměr."
"Párkrát se stalo, že jsem zůstal na zastávce a zbytek kapely ujel i několik mil. Tak jsem jim musel zavolat. Říkám: ´čau, co je?´ a oni na to: ´hej, jak se máš, chlape?´. A já: ´Nechybí vám něco v dodávce?´ Oni: ´a sakra!´. Tak se pro mě vrátili."
Kde bych byl bez mého Red-bull?
Roková hudba se stává vyčerpanou.Pojďme vrátit zábavu zpět.
"C'mon Frankie, you know you wanna fuck a cow or two"J
Ukazuješ svůj zadek?(při natáčení Heleny)
Nenávidím svůj hlas.Zním jako dívka.Já jsem opravdu muž.
Zkoušel jsem si přilepit kus bobónu do nosu…skončilo to přilepením a sestřička to musela dostat ven.(při natáčení I´m not okay)
Myslím si,že hudba,kterou společně tvoříme je jediná z druhu.
"We fucking live like animals."(o LOTM,o životě na tour)
Píseň slaví něčí život.Když někdo odchází,měl by ses soustředit na všechno dobro co tahle osoba udělala a zkus opravdu nemyslet na skutečnost, že se nechystají být na této zemi déle,že na tebe a tvůj život měli vliv, a to je to co by sis měl vzít.(LOTMS,o Videu Helena)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama