Gee-rozhovor

29. prosince 2007 v 17:48 | sweet.corpse |  Rozhovory
M: Fajn, kterou osobnost nebo kapelu nejvíc nesnášíš a proč?
G: Vážně nenávidím žádnou kapelu, vím, že to vypadá, že se snažím vykroutit z té otázky a že o tom nechci kurva mluvit, ale já vážně nemám kapelu, kterou bych fakt nesnášel.
M: Jak dlouho jsi byl bez sprchy během tour?
G: Něco kolem týdnu. Jestli je to víc než týden, tak bys vůbec neměl opouštět hotel. Dokonce snad ani hrát, prostě to začne hnusně zapáchat..
M: Už jsi se někdy nechal chytit za zadek a užíval si to?
G: Um, hodně lidí mě chytá za zadek. Vadí mi to až chytnou něco jiného, to se stalo jednou v Bostonu, jinak se to běžně nestává. Dojeli jsme do Anglie a stávalo se to skoro na každé show. Vážně si neužívám ani jeden druh porušování soukromí. Závisí to na tom, jak mě ten někdo chytne za zadek.
M: S kterou slavnou osobností by jsi chtěl mít nejradši sex a proč?
G: Královna Anglie(smích)
M: Kdo ze skupiny dostane nejvíce holek?
G: Ou, nejsme ta kapela na holky. Ray je jediný sám, tak myslím, že Ray bude mít všechny dámy.
M: Kdyby jsi mohl mít sex s Paris Hilton, natočil by sis to?
G: Ou ne... už bych nikdy víc nechtěl vědět, že jsem tohle udělal.
M: Hypoteticky, kdybys měl políbit nějakého muže, kdo by to byl?
G: Myslím, že Tobey Maguire, protože je to Spider-man.
M: Jaké je tvé oblíbené místo, kde bys rád hrál?
G: Ou, to je fakt těžký. Myslím, že řeknu Metro. Jo.. Metro v Chicagu.
M: Jakou máš zrovna teď oblíbenou kapelu?
G: Moje oblíbená kapela v tuhle chvíli jsou Dresden Dolls, jsou z Bostonu. Je to kluk a holka. Ona hraje na klavír a on na bubny a ona taky zpívá. Můžete je najít na webu, jsou neuvěřitelní.
M: S kterou kapelou byste rádi měli tour a proč?
G: Právě máme tour s Face to Face, je to jejich "rozlučkové tour". A je to pocta, protože jsme s nima vždycky chtěli koncertovat a chtěli jsme dostat nabídku na jejich "rozlučkové tour"... je to prostě úžasné. Iron Maiden jsou kapela, se kterou bych rád měl tour samozřejmě.
M: Mám v plánu se právě zeptat na několik neobvyklých otázek, celkem sranda. Bez obav odpovídej, pokud chceš, pokud si to nebudeš přát, prostě to jen řekni.. to je vše, ok?
G: Dobrá, jdi do toho chlape.
Mike:Jakým způsobem bylo natáčení nové desky(Three Cheers For Sweet Revenge) odlišné od prvního alba(I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love)?
Gerard Way:Měli jsme na to mnohem víc času. Daleko víc času na psaní, vyvíjet se jako skupina, zjistit kdo vlastně jsme ještě předtím, než tu novou desku uděláme. Na první desce jsme vlastně úplná kapela jen asi 3 měsíce.
M: Co nejbláznivějšího se ti stalo během tour?
G:Nejbláznivější věc, jaká se mi kdy stala, bylo napadení černým ptákem. Kloval mě do hlavy. Byli jsme v hotelu The Phoenix v San Franciscu. Právě jsme odjížděli na show, když mě ten pták napadl. Druhej den tam byli Slipknot, a když odcházeli, napadl je taky.
M: Co by jsi dělal teď, kdyby jsi nebyl v My Chemical Romance?
G: Realisticky bych nejspíš dělal podělanou práci v knihkupectví nebo něco takového. Kdybych chtěl být ale optimista, měl bych říct něco spojené s malířstvím.
M: Kdo nebo co tě inspirovalo k tomu, stát se zpěvákem?
G: Ou, začlo to, když jsem byl ještě hodně malej s Brucem Dickinsonem(Iron Maiden). Fakt mě inspiroval, protože je to skvělý frontman, velký zpěvák a vždycky mě ovlivňoval jeho zpěv. Taky, zřejmě, Jeff z Thursday mě inspiroval jako osoba, prostě vstaň a udělej to. Vždycky jsem byl fanoušek hudby a vždycky jsem taky chtěl být v kapele. Nikdy jsem se nehnal do toho, být frontman, dokud jsem ho neviděla, jak to dělá. Byl jsem jako "Vždyť víš co? Zdá se to tak neuvěřitelné a zdá se to, jako že on dělá rozdíly a.. prostě něco dělá." Právě v té chvíli jsem věděl, že bych to chtěl dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama